Výživa nehtů 01 - black diamond hardener - zpevňovač nehtů s diamantem

Tvrdší a silnější nehty díky diamantovým mikročástečkám a posilujícím ingrediencím. Ihned zpevňuje tenké, slabé a křehké nehty pomocí ochraňující, tvrdé a lesklé vrstvy. Pomáhá při prevenci lámání a praskání nehtů již při 4 týdnech pravidelného užívání (výsledek 4-týdenního testu účinnosti). Objem 11 ml. POUŽITÍ: Lehce protřepejte. Jako podklad naneste jednu vrstvu na čistý a suchý nehet a nechte uschnout před nanesením barevného laku. Nebo jako protekci 2 vstvy na čistý nehet. Pro nejlepší výsledek 2 vrstvy jednou týdně. POZOR: Hořlavina, nepoužívejte v blízkosti ohně a žáru. Nevdechujte. Pouze pro vnější použití. Držte mimo dosah dětí.


Výživa nehtů 02 - 4in1 complete care - 4v1 kompletní péče

Díky pokrokovému receptu, směsi vitamínů, rostlinných extraktů a posilujících komponent dodává 4 benefity v jednom. 1. Vyhlazení. 2. Ochrana před lámáním a zesílení. 3. Hydratace. 4. Lesklá horní vrstva. Obsahuje vitamíny A, E, C, F pro antioxidaci a hydrataci nehtů, aktivní rostlinné extrakty (Aloe Vera, citrón, víno, ženšen, olej z granátového jablka) pro regeneraci nehtu. Objem 11 ml. POUŽITÍ: Jako podklad naneste jednu vrstvu na čistý a suchý nehet a nechte uschnout před nanesením barevného laku. Pro přirozený vzhled 2 vstvy na čistý nehet. Jako lesk naneste po usušení předchozí vrstvy barevného laku. POZOR: Hořlavina, nepoužívejte v blízkosti ohně a žáru. Nevdechujte. Pouze pro vnější použití. Držte mimo dosah dětí.


Výživa nehtů 03 - cuticle remover gel - gel na odstraňování kůžičky

Delikátně odstraňuje mrtvou kůžičku a současně dodává částečky minerálů, vyživuje a hydratuje kůžičku. Antioxidační a nutriční receptura obsahuje kmenové buňky z růže, mandlový olej, zeleninové lipidy a peptidy na bázi keratinu pro vyhlazení a zdravý vzhled kůžičky a nehtu. Objem 11 ml. POUŽITÍ: Naneste na kůžičku a lehce vmasírujte do ztvrdlého místa. Odstraňte kůžičku pomerančovým dřívkem. Důkladně si umyjte ruce mýdlem a vodou. POZOR: Nevystavujte mrazu. Pouze pro vnější použití. Držte mimo dosah dětí.


Výživa nehtů 04 - mega shine top coat - top coat s leskem

Prodlužuje životnost laků a dodává lesk. Speciální recept tvoří lesk a znatelně prodlouží životnost namalovaných nehtů. Tvrdá vrstva brání lámání a praskání nehtů. Při aplikaci výživy obnovuje barvu a lesk. Díky UV filtru omezuje žloutnutí a blednutí barev. Pro přirozený vzhled naneste přímo na nehet. Objem 11 ml. POUŽITÍ: Naneste jednu vrstvu na suchý namalovaný nehet. Naneste dvakrát týdně pro obnovení lesku a ochranu namalované barvy. POZOR: Hořlavina, nepoužívejte v blízkosti ohně a žáru. Nevdechujte. Pouze pro vnější použití. Držte mimo dosah dětí.


Výživa nehtů 05 - nail and cuticle beauty oil - olej na nehty a kůžičku

Zjemňuje, vyhlazuje a obnovuje nehet a kůžičku díky rostlinným olejům (slunečnicové semínky, vínové semínko, avokádo, mandle, olivy) a vitamínu E. Rychle se vstřebá, není mastný. Objem 11 ml. POUŽITÍ: Naneste kapku olejte na okraje nehtu. Jemně vmasírujte aby se vstřebal a zlepšil vzhled kůžičky. POZOR: Před použitím laku na nehty si důkladně umyjte ruce. Pouze pro vnější použití. Držte mimo dosah dětí.


Výživa nehtů 06 - oxygen nail growth - pro růst nehtů

Recept pro růst nehtů obsahuje jablečné kmenové buňky kombinované s částečkami kyslíku a koktejlem antioxidantů, vitamínů (A, C & E), podpůrnými látkami (extrakt mořských řas, olej slunečnictového semínka, mořské minerály, extrakt z kaštanu. Podporuje zdravý růst nehtů a zlepšuje stav nehtů. Posiluje nehty proti praskání, lámání již po 4 týdnech používání. Nanesená vrstva dodává lesk a díky UV filtru chrání proti ztrátě barev. Objem 11 ml. POUŽITÍ: Naneste na čisté a nenamalované nehty. Můžete nanést jednu vrstvu jako podklad barevného laku. Pro přirozený vzhled naneste 2 vrstvy. Používejte jednou týdně pro lepší růst nehtů. POZOR: Hořlavina, nepoužívejte v blízkosti ohně a žáru. Nevdechujte. Pouze pro vnější použití. Držte mimo dosah dětí.


Výživa nehtů 07 - smoothing base nail foundation - pro vyhlazení nehtů

Sametově jemná vrstva s minerály a rostlinnými kmenovými buňkami. Díky minerálům rychle opraví nerovnosti. Recept obsahuje antioxidační látky, hydratační vitamíny (E, C), kmenové buňky (růže, víno) pro prevenci stárnutí nehtového keratinu. Opravuje žloutnutí nehtu a ztrátu barev. Dodává přirozený zdravý vzhled. Prodlužuje výdrž barevného laku. Objem 11 ml. POUŽITÍ: Naneste na čisté a nenamalované nehty. Můžete nanést jednu vrstvu jako podklad barevného laku. Pro přirozený vzhled naneste 2 vrstvy. POZOR: Hořlavina, nepoužívejte v blízkosti ohně a žáru. Nevdechujte. Pouze pro vnější použití. Držte mimo dosah dětí.


Výživa nehtů 08 - no more bite nail - proti kousání nehtů

Díky speciální hořké chuti odrazuje od kousání nehtů a kůžičky. Vytváří ochrannou vrstvu proti žloutnutí s leskem díky vitamínům (E, B5), rostlinným extraktům (kopřiva, mořské řasy, česnek). Vyživuje nehty a podporuje růst. Vhodné pro muže i ženy libovolného věku. Objem 11 ml. POUŽITÍ: Naneste 1 nebo 2 vrstvy na čisté nehty nebo jako krací lak 1 vrstvu na barevný lak. Používejte každodenně než kousání nehtů ustane. Umývání rukou smývá výživu, vhodné omezit. POZOR: Hořlavina, nepoužívejte v blízkosti ohně a žáru. Nevdechujte. Pouze pro vnější použití. Držte mimo dosah dětí.

Výživa nehtů 01 - black diamond hardener

s DPH: 89 Kč


  • Katalogové číslo: O-GNE-28/01
  • Skladem: Ano
Parametr Hodnota
fe5c0ec98c084d78a5ded6d41f352ed1 01
O-GNE-2.jpg
O-GNE-3.jpg